Kategoria

Nowości

Przetłaczarka CFA 2

36 202.50 ZŁ netto
44 529.08 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 186112

Przetłaczarka CFA 2 jest wydajnym stacjonarnym urządzeniem przeznaczonym do precyzyjnego napełniania zbiorników dwutlenkiem węgla.

Za pomocą urządzenia CFA 2 można napełniać większość naboi do gaśnic zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz gaśnice o pojemności do 5 kg CO2 (za pomocą dodatkowej głowicy napełniającej F3).

Przy zastosowaniu dodatkowej wagi mogą być napełniane butle o zawartości do 30 kg CO2.

Jako źródło dwutlenku węgla mogą być użyte butle CO2. Źródło dwutlenku węgla podłączone jest do urządzenie za pomocą węża ciśnieniowego.

Połączenie urządzenia z napełnianym zbiornikiem odbywa się za pomocą głowicy napełniającej.

CFA 2 wyposażona jest w płynną regulacje obrotów pompy, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne napełnianie nawet bardzo małych naboi CO2.

Urządzenie wyposażone jest w głowicę napełniającą ze zintegrowaną wagą oraz złącze przystosowane do podłączenia stacjonarnej wagi podłogowej.

Przetłaczanie CFA 2 jest bezpieczne gdyż odbywa się w fazie ciekłej.

Urządzenie wyposażone jest w wagę elektroniczną wyposażoną w funkcję pamięci, na której programuje się żądaną wielkość napełnienia. Po osiągnięciu zaprogramowanej masy waga automatycznie wyłącza pompę.

Standardowo CFA 2 wyposażona jest w głowicę F1 do napełniania naboi.

Parametry

wydajność (kg/min) 4
silnik 230V/50Hz, 1,5 kW
waga elektroniczna 230V
zawór bezpieczeństwa (bar) 130 bar
regulacja obrotów płynna od 145 do 1450
szerokość (mm) 1500
głębokość (mm) 460
wysokość (mm) 1230
masa (kg) 140
  • * pole obowiązkowe

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij