Kategoria

Nowości

PSM Compact A

77 490.00 ZŁ netto
95 312.70 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 186056

PSM COMPACT A jest maszyną przeznaczoną do seryjnego napełniania gaśnic proszkiem. Zasada działania oraz konstrukcja oparte są na PSM COMPACT, jednak PSM COMPACT A pracuje w pełni automatycznie.

Po napełnieniu zaprogramowanej wcześniej ilości proszku maszyna wyłącza się automatycznie. Specjalny zawór odcina dopływ proszku i jednocześnie zbiornik maszyny zostaje zamknięty.

Zbiornik maszyny unosi się samoczynnie do góry tak, aby umożliwić zabranie napełnionej gaśnicy i podstawienie kolejnej pustej. Proces czyszczenia filtrów odbywa się również automatycznie.

Maszyna wyposażona jest w elektroniczną jednostkę sterującą (SPS). Czytelny wyświetlacz ułatwia wygodne programowanie. 

PSM COMPACT A umożliwia automatyczne pobieranie proszku ze zbiorników typu BIG BAG.

Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy specjalne przyłącze umożliwiające podłączenie i automatyczne pobieranie proszku przez PSM COMPACT A ze zbiorników typu BIG BAG. Dodatkowym wyposażeniem jest stelaż do montażu i pobierania proszku ze zbiorników BIG BAG bez konieczności budowania specjalnych konstrukcji sufitowych w hali produkcyjnej.

Parametry

silnik 400V/50Hz; 1,8 kW
siła ssąca (l/min) 2400
pojemność zbiornika (kg) 12
waga elektroniczna 230V
kolor szary młotkowy
szerokość (mm) 1180
głębokość (mm) 900
wysokość (mm) 2100
masa (kg) 212
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij