Kategoria

Nowości

PSM Compact S

35 977.50 ZŁ netto
44 252.33 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 186052

Maszyna przeznaczona do napełniania gaśnic proszkiem w dużych warsztatach naprawy gaśnic. Zasada działania oraz konstrukcja oparte są na PSM COMPACT z tą jednak różnicą, że PSM compact S jest urządzeniem stacjonarnym. 

Urządzeniem tym można napełniać i opróżniać zbiorniki gaśnic proszkowych od 1 do 12 kg. Maszyna filtruje przesypywany proszek, zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia oraz spulchnia proszek.

PSM Compact posiada elektromagnetyczny zawór zmiany kierunku przepływu powietrza, który umożliwia wtłoczenie proszku do gaśnicy oraz oczyszczenie filtrów maszyny.

Maszyna wyposażona jest w nowy zawór zbiornika z wymiennymi stożkami. Dzieki temu znacznie zwiększyła się wydajność przy napełnianiu gaśnic z dużymi otworami w zbiornikach.

Wszystkie maszyny ssące do proszku są proste i wygodne w obsłudze. Uszczelnienie całego układu oraz specjalne filtry sprawiają, że przesypywanie proszku odbywa się w sposób całkowicie bezpyłowy. Wbudowany wziernik pozwala obserwować proces napełniania gaśnicy.

Duża siła ssąca umożliwia rozładowanie pełnych gaśnic bezpośrednio do maszyny. Zawór odcinający umożliwia jednoczesne opróżnianie oraz napełniania gaśnicy, co znacznie zwiększa wydajność pracy.

Maszyny wyposażone są w koła, co umożliwia łatwe transportowanie. Przy zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania można opróżniać i napełniać agregaty gaśnicze o dużych pojemnościach.

Parametry

silnik 400V/50Hz; 1,8 kW
siła ssąca (l/min) 2000
pojemność zbiornika (kg) 12
kolor szary młotkowy
szerokość (mm) 680
głębokość (mm) 720
wysokość transportowa (mm) 1750
wysokość max. (mm) 2175
masa (kg) 120
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij