Kategoria

Nowości

PSM Compact W

61 807.50 ZŁ netto
76 023.23 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 186060

Urządzenie przeznaczone jest do seryjnego napełniania gaśnic proszkiem w dużych warsztatach naprawy gaśnic. PSM COMPACT W jest wyposażony w wagę elektroniczną, która po napełnieniu zaprogramowanej wcześniej ilości proszku wyłącza maszynę.

W czasie, gdy maszyna napełnia zbiornik można np. rozkręcać kolejną gaśnicę by przygotować ją do napełnienia. PSM COMPACT W składa się z trzech głównych elementów: maszyny, wagi elektronicznej oraz pulpitu sterowniczego z wyświetlaczem.

Maszyna zamontowana jest na wadze elektronicznej, do której podłączony jest pulpit sterowniczy wraz z wyświetlaczem.

Po ustawieniu pustego zbiornika gaśnicy na maszynie należy włączyć odpowiedni program napełniania na pulpicie sterowniczym i rozpocząć pobieranie proszku.

Na pulpicie można również wykonać tarowanie wagi oraz ustawić dowolną ilość napełnianego proszku. Wszystkie dane pokazywane są na czytelnym wyświetlaczu.

Parametry

silnik 400V/50Hz; 1,8 kW
siła ssąca (l/min) 2000
pojemność zbiornika (kg) 12
waga elektroniczna 230V
kolor szary młotkowy
szerokość (mm) 1080
głębokość (mm) 900
wysokość (mm) 2020
masa (kg) 125
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij