Kategoria

Nowości

PSM Junior 230V

11 497.50 ZŁ netto
14 141.93 ZŁ brutto

Producent: Brandschutztechnik Müller

Numer katalogowy: 186001

PSM JUNIOR jest najpopularniejszym urządzeniem przeznaczonym dla małych i średnich warsztatów naprawy gaśnic. Dzięki niewielkim wymiarom i masie jest urządzeniem łatwym do transportowania.

Urządzeniem tym można napełniać i opróżniać zbiorniki gaśnic proszkowych od 1 do 12 kg. Maszyna filtruje przesypywany proszek, zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia oraz spulchnia proszek.

PSM Junior posiada elektromagnetyczny zawór zmiany kierunku przepływu powietrza, który umożliwia wtłoczenie proszku do gaśnicy oraz oczyszczenie filtrów maszyny.

Wszystkie maszyny ssące do proszku są proste i wygodne w obsłudze. Uszczelnienie całego układu oraz specjalne filtry sprawiają, że przesypywanie proszku odbywa się w sposób całkowicie bezpyłowy. Wbudowany wziernik pozwala obserwować proces napełniania gaśnicy.

Duża siła ssąca umożliwia rozładowanie pełnych gaśnic bezpośrednio do maszyny. Zawór odcinający umożliwia jednoczesne opróżnianie oraz napełniania gaśnicy, co znacznie zwiększa wydajność pracy.

Maszyny wyposażone są w koła, co umożliwia łatwe transportowanie. Przy zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania można opróżniać i napełniać agregaty gaśnicze o dużych pojemnościach.

Parametry

silnik 230V/50Hz; 0,75 kW
siła ssąca (l/min) 1510
pojemność zbiornika (kg) 12
kolor szary młotkowy
szerokość (mm) 500
głębokość (mm) 480
wysokość transportowa (mm) 1070
wysokość max. (mm) 1620
masa (kg) 49
  • * pole obowiązkowe

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij