Kategoria

Nowości

Zabudowa samochodów

Cena na zapytanie

Producent: COMPACT P.H.U.

Numer katalogowy: 0.00

Oferujemy profesjonalne zabudowy mobilnych warsztatów naprawy gaśnic na pojazdach.

Różnorodne moduły dają możliwość wyboru odpowiedniego wyposażenia. Uzupełnieniem modułów są indywidualne elementy wyposażenia dzięki którym otrzymują Państwo rozwiązania dopasowane do swoich pojazdów oraz „skrojone na miarę” do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Projekty zabudowy przygotowywane są przy pomocy programu komputerowego, dzięki czemu klient ma możliwość dokonania zmian w konfiguracji wyposażenia przed potwierdzeniem zamówienia.

Zabudowany samochód wyposażany jest w maszyny i narzędzia produkcji Brandschutztechnik Müller oraz COMPACT. Dobór narzędzi i urządzeń dokonywany jest według potrzeb klienta.

Oprócz podstawowych narzędzi na wyposażeniu samochodu mogą się znaleźć takie urządzenia jak: przesypywarki do proszku, przetłaczarki CO2, urządzenia do prób ciśnieniowych węży hydrantowych, testery do hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych itd.

Projekt wykonywany jest w ten sposób aby na samochodzie pozostało miejsce na części zamienne do gaśnic, gaśnice oraz inny sprzęt potrzebny konserwatorowi.

  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij