Rozwijaj swoją ofertę BHP z naszymi szkoleniami przeciwpożarowymi

Zajmujesz się kwestiami BHP i prowadzisz własną działalność gospodarczą w tym zakresie?

Dzięki nam będziesz mógł wzbogacić swoją ofertę i zaproponować swoim klientom szkolenia w zakresie obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego, których na długo nie zapomną.

Specjalizujemy się w prowadzeniu praktycznych szkoleń przeciwpożarowych, wykorzystując nowoczesne symulatory pożarów. Nasze szkolenia są nie tylko skuteczne, ale także angażują uczestników do działania.

Co zyskujesz współpracując z nami:

  • Rozszerzasz swoją ofertę szkoleń BHP: Dzięki naszym szkoleniom przeciwpożarowym staniesz się kompleksowym dostawcą usług BHP, zdolnym zaspokoić jeszcze szersze potrzeby Twoich klientów.
  • Elastyczność: Możemy prowadzić szkolenia zarówno pod Twoim szyldem, jak i pod naszym, oferując pełną elastyczność w zależności od preferencji Twojej firmy.
  • Atrakcyjne prowizje: Za każdego klienta, który skorzysta z naszych szkoleń dzięki Twojemu poleceniu, otrzymasz atrakcyjną prowizję.
  • Dostęp do najnowszych technologii: Nasz innowacyjny symulator pożarów to narzędzie, które znacząco wyróżnia nasze szkolenia na rynku, a teraz możesz je zaoferować swoim klientom, bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt.
    Nie tylko szkolenia: Jeśli Twój klient organizuje imprezę firmową, dzień BHP lub wyjazd integracyjny i szuka ciekawej, pouczającej oraz bardzo widowiskowej atrakcji to nasz pokaz lub szkolenie będą idealną propozycją.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy i specjalistów BHP, którzy, podobnie jak my, stawiają na innowacyjność, skuteczność i najwyższą jakość. Razem możemy zapewnić bezpieczeństwo większej liczbie pracowników, korzystając z nowoczesnych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami – porozmawiajmy!