Powrót

Aktualności

31.05.2020

Sprawdź nasz leasing!

Leasing na atrakcyjnych warunkach.

Dzięki współpracy z firmą Leaselink możesz kupić dowolny sprzęt dostępny w naszej ofercie finansując go leasingiem lub pożyczką leasingową.

Główne zalety:

    • Nie musisz wykładać gotówki tylko wybrać odpowiedni sprzęt i zacząć dzięki niemu zarabiać.
    • Opłaty leasingowe odpiszesz w całości w koszty firmy.
    • Nie musisz wybierać tańszych urządzeń niewiadomego pochodzenia i jakości. Możesz mieć markowy i sprawdzony sprzęt, który na pewno jest wydajny, ergonomiczny i dużo bardziej trwały.
    • Możesz sfinansować dowolny sprzęt o wartości 1 000 – 50 000 zł netto.
    • Leasing załatwisz całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów

Szybko i bez zbędnych formalności

Wskaż nam, czego potrzebujesz – my zapłacimy za Ciebie, a Ty korzystaj i zarabiaj. Bez straty czasu, zbędnych formalności i wymogów w stosunku do Twojej firmy – załatwimy wszystko od ręki!
Gdy wybierzesz pożyczkę leasingową od razu zapłacimy za Twoje zakupy, zaś w przypadku leasingu operacyjnego, wyślemy Ci umowę do podpisu kurierem. Płatność zrealizujemy w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.

Dlaczego Leaselink?

Jako jedyni w Polsce oferujemy leasing w całkowicie on-linowym procesie bez żadnych wniosków i dokumentów 24h/7/365. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów z tytułu ubezpieczenia. Zapewniamy Ci bezpieczeństwo i atrakcyjną ofertę – należymy do jednej z największych w Polsce instytucji bankowych.

Z usług LeaseLink korzysta kilkadziesiąt tysięcy Klientów, zaś nasze usługi swoim Klientom oferuje 3169 Partnerów, a w tym znane marki:

IKEA, Allegro, Sony Center, EURO RTV AGD, ole ole, MediaMarkt, Fotojoker, Eden

Sprawdź jak niską ratę możesz płacić. To nic nie kosztuje.

Kliknij przycisk "WEŹ LEASING TERAZ" przy wybranym produkcie i dowiedz się jak niską ratę możesz otrzymać.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij